מדיניות הפרטיות

הצהרה כללית
אתר האינטרנט: toto-dagim.co.il מחויב להבטיח את פרטיות המידע האישי שלכם ולדאוג לאבטחתו, לכן אנו מקפידים על חוקי הגנת המידע ואבטחת המידע הישימים בכל הפעילות שלנו באינטרנט. נא לקרוא את הפרוט מטה כולל תנאי השימוש.

הצהרת נגישות
אנו משתדלים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. האתר תומך בנגישות באמצעות שרותי צד ג’, אחריות השימוש בתוכנה, ואופן היישום הינו באחריות בעלי האתר. יש לציין כי למרות המאמץ הרב בנושא ההנגשה, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי במהלך הגלישה, אנא דווחו לנו, שלחו מידע מפורט ככל הניתן באמצעות טופס יצירת קשר.

מידע אישי
במידה ובחרתם להעביר אלינו מידע אישי בסיום הרכישה באתר או באמצעות עמוד צור קשר או בכל אמצעי התקשרות אחר, אנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולטפל בבקשתכם באמצעות מידע זה. בכל שאלה בנוגע למדיניות אבטחת המידע שלנו ואו תנאי השימוש באתר אנא צרו קשר.

קוקיות
האתר עושה שימוש ב-“Cookies”, אלו קבצי טקסט המאוחסנים במחשב ומשמשים שרותי צד ג’ לצורך עיבוד נתונים. ניתן לחסום “קוקיות” באמצעות שינוי הגדרות תוכנת הדפדפן. במקרה כזה יתכן כי חלק מתכונות האתר לא יפעלו בצורה תקינה.

גוגל אנליטיקס
אתר זה משתמש בשירותי ניתוח נתונים באינטרנט שמסופקים על-ידי חברת Google Inc. איסוף הנתונים משמש את ‘גוגל’ כדי לגבש דו”חות פעילות בנוגע לאופן השימוש באתר. ניתן למנוע זאת על ידי הורדה והתקנה של תוסף לדפדפן.

הגנה מפני בוטים
אתר זה מוגן באמצעות מנגנון Google reCAPTCHA ומחוייב למדיניות הפרטיות וכן תנאי השירות של גוגל.

פרסום ממומן
Google Ads הינה תוכנית פרסום באמצעות חברת גוגל לעסקים המעוניינים להציג מודעות בגוגל וברשת הפרסום שלה. ניתן למצוא מידע נוסף במדריך: מדיניות הפרסום של גוגל.

קישור לאתרי צד ג’
אתר: toto-dagim.co.il מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. עליכם לדעת כי איננו נושאים באחריות לתכניהם או לפעילותם של אתרים אלו.

זכויות יוצרים
כל התכנים באתר לרבות קבצי המדיה שייכים לבעליהם. אין לעשות שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב מאת: “דגים בטשון פיש מרקט” לרבות תמונות, מבנה האתר והמידע המופיע בו.

תנאי שימוש
תנאי המדיניות והפרטיות המתפרסמים באתר: toto-dagim.co.il מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר ובמידע המוצג בו, ולא יהיו למשתמשים כל טענות בעניין. אנו רשאים לעדכן הסכם זה בכל עת.

מחלוקות משפטיות
מדיניות פרטיות זו, כמו תנאי השימוש, כפופים לדינים החלים בישראל. במקרה של מחלוקת הנוגעת לשימוש באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בהרצליה בלבד.

8
  8
  סל קניות
  1ק"ג דג לברק
  1 X 79 = 79
  הסרטנים
  1 X 47 = 47
  בר ים
  1 X 125 = 125
  ראש קלמרי
  1 X 25 = 25
  דג פרידה
  1 X 115 = 115
  Call Now Button דילוג לתוכן