דג סלמון

דג סלמון

חנות לדגי ים

אז נתחיל ונאמר, אין כמו דגי ים לגוון בהם כל ארוחה טובה. התרבות של אכילת דגי ים נפוצה מאוד בעולם במיוחד דגי סלמון , ומדווחים רבים נמצא שאת דגי הים כבר צרכו תרבויות רבות בעולם .את פירות הים ודגי הים  ניתן למצוא היום בכל מקום בעולם הנפוצים ביניהם דג סלמון, דג לברק, דג דניס שהיום הפוך לדג מאוד נפוץ ועוד.., והם משווקים כמוצרים טריים וישם גם דגים כאלה קפואים, ומצויים ומוגשים בבתים רבים ובמסעדות. יש האוכלים את דגי ים כתוספת למנה העיקרית, ויש שמכינים מהם את המנה העיקרית עצמה, בין על ידי בישול בסיר רגיל או בסיר אידוי, ובין אם באפיה או צליה ובמיוחד בטיגון.

המתכונים של דגי סלמון רבים, ושפים מפורסמים חובבים את דגי הסלמון ומכינים מהם מטעמים במגוון שילובים. את דגי הסלמון ניתן להוסיף למנות עיקריות או לייצר מהם מנות עיקרית, והם גם מעולים בטיגון או בתנור. כמובן את דגי הסלמון  ניתן לטגן בכל שמן אך שמן זית הוא המובחר מכולם. השמן זית העדיף על השפים בישראל הוא שמן זית ישראלי, אשר נחשב לאיכותי ביותר מבין שמני הזית בישראל. בחנותנו תוכלו מגוון של שמנים מהארץ ומהעולם, ולטבול את כל מאכליכם בטעמים וניחוחות שטרם חוויתם.

אצלנו ב חנות הדגים תוכלו למצוא במגוון גדול מאוד של צבעים וצורות, ולו לקבל את דג הסלמון מפולט והוא גם מתאים להגשה לילדים שהם חובבים את פילה הדגים במיוחד ש הסלמון.  וניתן להכין מהם גם הטיפים מטוגנים ולהוסיף להם מלח ודבש. רוב דגי הסלמון כיום בישראל מיובאים מחוץ  לארץ, ומגיעים באניות כשהם טריים, או כמוצרים איכותיים קפואים של חברות ידועות ובעלות שם. ומשווקים אותם לחנויות הדגים ולרשתות המזון. ניתן למצוא אצלנו  ב חנות דגי סלמון טריים וקפואים בהרצליה .

צריכה של דגי ים ידועה כבריאה ביותר, והם שילוב של טעם ובריאות וידועים כמאכל איכותי ואהוב לכל שכבות הגיל. בתרבויות שונות דגי הים נחשבים למביאי מזל, ועסקים רבים בעולם במדינות שונות תולים דגי ים בכניסה לחנותם כמביאי מזל לעסקים. אתם מוזמנים אלינו להתרשם מהמבחר ומאיכות הדגים בחנות שלנו בכל ימות השבוע, למעט ימי שבת וראשון בו אנו סגורים.


8
  8
  סל קניות
  1ק"ג דג לברק
  1 X 79 = 79
  הסרטנים
  1 X 47 = 47
  בר ים
  1 X 125 = 125
  ראש קלמרי
  1 X 25 = 25
  דג פרידה
  1 X 115 = 115
  Call Now Button דילוג לתוכן