אודות החנות

אודות חנות דגים בטשון פיש מרקט

חנות בטשון פיש מרקט הינה חנות דגים ותיקה אשר נוסדה בתחילת שנות השישים של המאה הקודמת. מייסד החנות היה תופיק בטשון הסבא ז”ל אביו של טוני שבתמונה. החנות עבדה שנים רבות בכל אזור הרצליה  ותל אביב הכירו את החנות מקרוב וכמובן לקוחות ביקרו אפילו מהאזורים הרחוקים, השם “בטשון” הוא שם המשפחה והוא מוכר מאוד ביפו ומחוץ ליפו בעולם הדגים והדייג.

לפני שנפטר הסבא תופיק הוא הוריש את העסק לילדיו שהמשיכו את מסורת  הדייג ומכירת דגים. עם השנים העסק גדל וכל אחד מהבנים עבר לחנות משלו. לימים טוטו בטשון הבעלים של החנות בהרצליה המשיך אף הוא לעסוק בדגים והחליט לפתוח חנות דגים בסגנון החנות המקורית והנוסטלגית מיפו .טוטו ידוע בהבנתו בדגים והחליט לקחת את החנות צעד אחד קדימה.

לחנות הדגים בהרצליה ברחוב השופטים 1, יש סניף נוסף ביפו שנקרא דגים בטשון.

אצלנו בחנות דגים בטשון פיש מרקט ניתן להזמין דגים בטלפון ולקבל את ההזמנה עם הדגים  טריים , נקיים , וחתוכים בקשת הלקוח וכמובן ארוזים במגש חד פעמי עם עטיפת ניילון וקרח בצד שישמור על הדגים.

חנות הדגים בטשון פיש מרקט מוכרת את רוב סוגי הדגים ופירות הים, אנו עושים משלוחי דגים עד הבית. הדגים שלנו מגיעים טריים יום יום, אנחנו מכינים ומוכרים את הדגים לפי בקשת הלקוחות וכמובן אנו מכינים את הדגים ישר למחבט, לתנור ולבישול לפי בקשת הלקוח. ניתן לקבל את הדגים שלמים ונקיים וניתן לפלט את אותם ,אפשר לסביצ’ה ועוד.

אצלינו בחנות מקפידים על כל הפרמטרים כמו ניקיון, איכות וטריות.
אצלנו כל לקוח הוא מלך והצוות שעובד בחנות נעים שיחה. כמובן שכל זה לא גורם למחירי הדגים להתייקר, ההפך אצלנו ניתן למצוא את הדגים במחירים הטובים ביותר בעיר.

הפרסום שלנו מפה לאוזן. בין לקוחותינו אנשים מפורסמים מאוד מעולם הבידור והמדיה ואפילו חברי כנסת ישראל שמגיעים במיוחד לחנות להריח ולהתרשם מהדגים של בטשון פיש מרקט.

בימים אלה אנו משיקים את האתר החדש והמעוצב לרווחתכם לקוחותינו, אשר יקנה לכם נוחות נוספת בהזמנת דגים בלחיצת כפתור פשוטה.

ליצירת קשר: 09-9515490 / 054-772-2156

שלכם בטשון פיש מרקט.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
0
    0
    סל קניות
    סל הקניות שלך ריקקניה בחנות